Skup aut uszkodzonych

Skup aut uszkodzonych

Jako firma (proszę podać nazwę) na lokalnym rynku w stolicy działamy nieprzerwanie od przeszło 12 lat. Prowadzimy przez całe 365 dni w roku skup aut powypadkowych w różnym stanie technicznym. Kupimy równocześnie pojazdy poruszające się po drodze na swoich siłach, jak oraz te, które potrzeba do warsztatu całą drogę holować.

CZEMU TO WŁAŚNIE MY?

Pomagamy we wszelakich formalnościach, od wyrejestrowaniu, po sprzedaż samochodu nam.Zawsze oferujemy oraz płacimy najlepszą cenę, bezsprzecznie po zaakceptowaniu jej przez sprzedającego oraz jeszcze takiego samego dnia roboczego. Działamy uczciwie, nie na granicy przepisów ani przeciwko prawu. Skądinąd mamy na taką firmę wszelakie konieczne zgody i nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenie z tej branży.

W jakim celu prowadzimy nieustający skup aut powypadkowych ?

Skupujemy:- w imieniu zleceniodawcy, jaki poszukuje konkretnego egzemplarza samochodu- z przeznaczeniem na konkretne części (koniecznych do identycznych modeli aut),-z przeznaczeniem do kapitalnego remontu/ odrestaurowania oraz dalszej sprzedaży,-na wynajem, ale przed tym, po wykonaniu kompletnego remontu,-do przetopienia oraz zezłomowania, w takim również odzysku z wnętrza auta dodatkowego surowców oraz szlachetnych metali-prowadzimy również skup aut powypadkowych zarejestrowanych za granicą, jak i te, które poruszające się codziennie po polskich drogach.

Zachęcamy gorąco do skontaktowania się z nami, a dodatkowo życzymy szerokiej drogi.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 16.03.2022 00:45:24)

Podlinkuj wpis:

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.